Home KRYESORET Ishuj mahnitës që jepen me qera (Foto)

Ishuj mahnitës që jepen me qera (Foto)

SHARE

Por, tani çdokush do t’a ketë këtë mundësi, pasi një website pushimesh ka listuar një sërë ishujsh të vegjël, privatë, që jepen me qera.

Qeraja për një natë në këta ishuj kushton sa çmimi i një dhome dopio, në një hotel luksoz dhe është e përballueshme nga një shtresë më e gjerë e shoqërisë, transmeton lajmi.net.

Këto ishuj janë ambiente ideale për të realizuar festa apo udhëtime në grup, por janë edhe alternativa unike për të kaluar pushimet verore.

SHARE